Oyunkolumax.com En Yeni En Güzel Oyun Kolu Adresi.

Yeni Oyun Kolu

Sevimli Sırt Çantam
Sevimli Sırt Çantam
Sevimli Sırt Çantam

Sevimli Sırt Çantam oyunu oyna. Facebook adresinde oyunu paylaş. Sevimli Sırt Çantam, Bu sırt çantasının biraz süslenmeye ihtiyacı var.... 8 saat önce eklendi.

Johnny Bravo Plaj Yarışı
Johnny Bravo Plaj Yarışı
Johnny Bravo Plaj Yarışı

Johnny Bravo Plaj Yarışı oyunu oyna. Johnny Bravo Plaj Yarışı oyunumuza giriş yaptıktan sonra dil seçeneklerinden Türkçe olanı işaretleyin.... 13 saat önce eklendi.

Hastane Çılgınlığı 2
Hastane Çılgınlığı 2
Hastane Çılgınlığı 2

Hastane Çılgınlığı 2 oyunu oyna. Hastane Çılgınlığı 2 ile eğlence kaldığı yerden devam ediyor! Hastaneye gelen hastalarla en iyi... 14 saat önce eklendi.

Tatlı Meyveler
Tatlı Meyveler
Tatlı Meyveler

Tatlı Meyveler oyunu oyna. Tatlı Meyveler oyunu ile sizi ekran karşısında çok eğlenceli saatler bekliyor. zeka oyunları kategorisinde yer... 16 saat önce eklendi.

Flappy Vahşi Pirana
Flappy Vahşi Pirana
Flappy Vahşi Pirana

Flappy Vahşi Pirana oyunu oyna. Flappy Vahşi Pirana ile bu çılgın pirananın macerası son hız devam ediyor. Vahşi pirana... 18 saat önce eklendi.

Traktör Macerası
Traktör Macerası
Traktör Macerası

Traktör Macerası oyunu oyna. Sevimli oyunların en yenisi. Traktör Macerası ile sıradışı bir araba oyunu sizlerle bir araya geliyor!... 19 saat önce eklendi.

Kiba ve Kumba: Çılgın Yarış

Kiba ve Kumba: Çılgın Yarış oyunu oyna. Karting Oyunları

Merhabalar, Kiba ve Kumba olarak yeni bir macerayla karşınızdayız. Orjinal adı Kiba & Kumba Krazy Race olan bu karting oyununda, Bobo ile oyun oynarken başımıza gelen bir hikayeyi anlatacağız. Kaçan topu almaya giden Bobo’yu kötüler kralı Dr. Buzoğlu kaçırdı! Kaçırma operasyonlarından çok hoşlanan kötü niyetli doktoru durdurmalıyız. Tahta arabalarımızla ormanda bir karting araba yarışı oyunu seni bekliyor! Yön tuşları ile arabayı haraket ettir ve hedefe devrilmeden ulaş. Yolda topladığın KralLira da senin skorun. Yokuş çıkarken sağ ve yukarı yön tuşuna, inerken de tam tersi sol ve aşağı yön tuşlarına DENGELİ basmalısın. Normalde yukarı yön tuşu ileri aşağısı ise geri götürür. Sana güveniyoruz! Kiba ve Kumba. kolu tüm oyunlarla dolu. Aramıza Katıl.

Kiba ve Kumba: Çılgın Yarış Oyun Oyna

1 Kötü2 İdare Eder3 Orta4 İyi5 Süper
Loading ... Loading ...
Yarış 113 Kez Oynandı 3 ay önce eklendi.
Oyun Etiketleri: , , , , , , , , , ,

Kiba ve Kumba: Çılgın Yarış Oyunu Yorumları

En Çok Oynananlar